Vásárlói vélemények
4.7 a 5
7 vélemények
5 csillagok
86 %
4 csillagok
0 %
3 csillagok
14 %
2 csillagok
0 %
1 csillagok
0 %
Magnifica prenda pero
la gente de dhl me cobró 55 euros por el envío aparte de lo ya pagado y de no pagar no me lo entregaban una pena saber esto después de comprar por lo demás hermoso producto
Közzétéve: 2021-09-22 által Sergio
Hot stuff
Very nice cap. Fast & Easy deliberiert.
Közzétéve: 2021-08-28 által Sven Marco
Közzétéve: 2022-08-10 által Alba
Közzétéve: 2022-05-12 által Sergiy
Közzétéve: 2021-08-05 által Ronny
Közzétéve: 2021-05-26 által Albert
Közzétéve: 2021-04-28 által Nadir