Vásárlói vélemények
4.8 a 5
4 vélemények
5 csillagok
75 %
4 csillagok
25 %
3 csillagok
0 %
2 csillagok
0 %
1 csillagok
0 %
Todo perfecto.
Os doy un 10,chicos!! Serios, formales y super amables, no dudéis de mis futuras compras, abrazos!!
Közzétéve: 2019-05-29 által Angel
Közzétéve: 2020-05-27 által Gonzalo
Közzétéve: 2020-04-28 által António
Közzétéve: 2019-03-09 által Killian